Panel Klienta

logo - Panel Klienta

Panel Klienta jest miejscem grupującym najważniejsze informacje o Twoich usługach i ich statusie. Dzięki niemu możesz zarządzać swoimi usługami. To w nim znajdziesz podsumowanie rozliczeń oraz terminy ważności usług. To w nim uaktualnisz dane kontaktowe, abyśmy nie byli bezradni w przypadku pilnych i ważnych spraw. Będziesz miał pełny nadzór rozliczeń finansowych oraz zestawienie wszystkich płatności przypisanych do konkretnych usług wraz z informacjami o terminach i statusach opłat, a także możliwością pobrania faktur w formacie PDF.

W Panelu Klienta skonfigurujesz też swoje usługi. Możesz między innymi przekierować połączenia na inny numer, zablokować połaczenia na wybrane numery lub grupy numerów albo utworzyć numery skrócone, dzięki czemu będziesz miał możliwość szybkiego połączenia z kilkoma najczęściej wybieranymi numerami. Możesz samodzielnie obsługiwać swoją skrzynkę pocztową, faxy, planować telefoniczne konferencje oraz tworzyć swoją własną książkę telefoniczną.

Panel umożliwi Ci również wgląd to wszystkich wykonanych przez Ciebie połączeń, czasu trwania tych połączeń oraz kosztów rozmów.

Cyfrowa telefonia stacjonarna